VPE-3 Vuam Positioner nrog 1400mm Rooj Txoj kab uas hla thiab 1200mm Chucks
✧ Kev Taw Qhia
1. Tus qauv txheem vuam positioner 3Ton load peev xwm nrog 1400mm lub rooj txoj kab uas hla.
2. Lub rooj txoj kab uas hla thiab qhov siab qhov ntev muaj rau kev hloov kho.
3. Peb pab neeg ua haujlwm kuj tuaj yeem tsim lub rooj T-shot loj, txoj haujlwm thiab cov duab raws li cov ntaub ntawv ua haujlwm, yog li nws yuav yooj yim rau tus neeg siv kawg kom intall lub haujlwm piece ntawm peb cov vuam positioners.
4. Ib lub thawv tswj tes thiab ib lub ko taw pedal yuav raug xa nrog lub tshuab.
5. Cov cuab yeej kho qhov siab, lub rooj tig kab rov tav, phau ntawv lossis hydraulic 3 axis qhov siab kho qhov siab muaj nyob ntawm Weldsuccess Ltd.
✧ Cov Lus Qhia Tseem Ceeb
| Qauv | VPE-3 |
| Lub peev xwm tig | siab tshaj 3000kg |
| Lub rooj txoj kab uas hla | 1400 hli |
| Lub cev muaj zog tig | 1.5 kw |
| Kev sib hloov ceev | 0.05-0.5 rpm |
| Lub cev muaj zog tilting | 2.2 kw |
| Kev ceev ntawm kev tig | 0.23 rpm |
| Lub kaum sab xis | 0~90°/ 0~120° degree |
| Qhov deb tshaj plaws ntawm Eccentric | 200 hli |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub ntiajteb txawj nqus | 150 hli |
| Hluav taws xob | 380V ± 10% 50Hz 3 Theem |
| Kev tswj hwm | Kev tswj chaw taws teeb 8m cable |
| Cov kev xaiv | Vuam chuck |
| Rooj kab rov tav | |
| 3 axis hydraulic positioner |
✧ Hom Khoom Siv Khoom seem
Tag nrho peb cov khoom seem yog los ntawm lub tuam txhab nto moo thoob ntiaj teb, thiab nws yuav ua kom tus neeg siv kawg tuaj yeem hloov cov khoom seem yooj yim ntawm lawv lub khw hauv zos.
1. Lub tshuab hloov zaus yog los ntawm Danfoss hom.
2. Lub cev muaj zog yog los ntawm Invertek lossis ABB hom.
3. Cov khoom siv hluav taws xob yog Schneider hom.
✧ Kev Tswj Xyuas
1. Lub thawv tswj tes nrog kev qhia ceev ceev, Kev Tig Mus Tom Ntej, Kev Tig Rov Qab, Tilting Up, Tilting Down, Teeb Fais Fab thiab Kev Nres Xwm Ceev.
2. Lub txee hluav taws xob tseem ceeb nrog lub hwj chim hloov, Teeb Fais Fab, Tswb, Pib dua cov haujlwm thiab Kev Nres Xwm Ceev.
3. Taw pedal los tswj qhov kev taw qhia tig.
✧ Kev nce qib ntawm kev tsim khoom
Txij li xyoo 2006, thiab raws li ISO 9001: 2015 kev tswj hwm zoo, peb tswj peb cov khoom siv zoo los ntawm cov hlau thawj, txhua qhov kev nce qib ntawm kev tsim khoom nrog tus neeg soj ntsuam los tswj nws. Qhov no kuj pab peb tau txais kev lag luam ntau dua los ntawm kev lag luam thoob ntiaj teb.
Txog rau tam sim no, tag nrho peb cov khoom nrog CE kev pom zoo rau European kev ua lag luam. Vam tias peb cov khoom yuav muab kev pab rau koj rau koj cov haujlwm tsim khoom.
✧ Cov Haujlwm Yav Dhau Los



