VPE-5 Vuam Positioner nrog 0-90 Degree Tilting Angle
✧ Kev Taw Qhia
1. Muaj peev xwm thauj khoom 5Ton vuam qhov chaw nrog 2 lub iav tilting muaj zog rau kev tsav tsheb tilting.
2. Qhov no 2 lub cev muaj zog vuam qhov chaw nrog 1500 hli lub rooj txoj kab uas hla.
3. Lub rooj tig tau 360 ° thiab tilting hauv 0 - 90 ° kom ntseeg tau tias cov khoom ua haujlwm txav mus rau qhov chaw zoo tshaj plaws rau kev vuam.
4. Kev ceev ntawm kev tig yog cov zaub digital thiab tswj los ntawm VFD. Kev ceev hloov kho tau ntawm lub thawv tswj tes chaw taws teeb raws li qhov xav tau vuam.
5. Peb kuj muab cov vuam chucks rau cov yeeb nkab flanges vuam.
6. Qhov siab hom positioner, kab rov tav tig rooj thiab phau ntawv lossis hydraulic 3 axis qhov siab hloov kho positioners yog txhua yam muaj.
✧ Cov Lus Qhia Tseem Ceeb
| Qauv | VPE-5 |
| Lub peev xwm tig | siab tshaj 5000kg |
| Lub rooj txoj kab uas hla | 1500 hli |
| Lub cev muaj zog tig | 3 kw |
| Kev sib hloov ceev | 0.05-0.5 rpm |
| Lub cev muaj zog tilting | 3 kw |
| Kev ceev ntawm kev tig | 0.14 rpm |
| Lub kaum sab xis | 0~90°/ 0~120° degree |
| Qhov deb tshaj plaws ntawm Eccentric | 200 hli |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub ntiajteb txawj nqus | 150 hli |
| Hluav taws xob | 380V ± 10% 50Hz 3 Theem |
| Kev tswj hwm | Kev tswj chaw taws teeb 8m cable |
| Cov kev xaiv | Vuam chuck |
| Rooj kab rov tav | |
| 3 axis hydraulic positioner |
✧ Hom Khoom Siv Khoom seem
1. Hloov Pauv Zaus Tsav Tsheb yog los ntawm Danfoss / Schneider hom.
2. Kev sib hloov thiab tilring Motors yog Invertek / ABB hom.
3. Cov khoom siv hluav taws xob yog Schneider hom.
Tag nrho cov khoom seem yog yooj yim los hloov ntawm cov neeg siv khoom hauv zos.
✧ Kev Tswj Xyuas
1. Lub thawv tswj tes nrog kev sib hloov ceev, Kev sib hloov mus tom ntej, Kev sib hloov rov qab, Tilting Up, Tilting Down, Teeb fais fab thiab Kev Nres Xwm Ceev.
2. Lub txee hluav taws xob tseem ceeb nrog lub qhov hloov hluav taws xob, Teeb Fais Fab, Tswb, Rov pib dua cov haujlwm thiab Kev Nres Xwm Ceev.
3. Taw pedal los tswj qhov kev taw qhia tig.
4. Peb kuj ntxiv ib lub khawm nres thaum muaj xwm txheej ceev ntxiv rau ntawm lub cev tshuab, qhov no yuav ua kom lub tshuab ua haujlwm tau thawj zaug thaum muaj xwm txheej tshwm sim.
5. Tag nrho peb cov kev tswj hwm nrog CE kev pom zoo rau European lag luam.
✧ Kev nce qib ntawm kev tsim khoom
WELDSUCCESS ua tus tsim khoom, peb tsim cov vuam positioner los ntawm cov hlau phaj thawj txiav, vuam, kho tshuab, tho qhov, sib dhos, pleev xim thiab kuaj zaum kawg.
Ua li no, peb yuav tswj txhua txoj kev tsim khoom raws li peb qhov kev tswj hwm zoo ISO 9001: 2015. Thiab xyuas kom meej tias peb cov neeg siv khoom yuav tau txais cov khoom zoo.
✧ Cov Haujlwm Yav Dhau Los



