VPE-2 Vuam Positioner nrog 0-135 Degree Tilting Angle thiab 3 Puab Tsaig Chuck
✧ Kev Taw Qhia
1. Peb lub vuam positioner nrog 3 lub puab tsaig chuck yuav pab tau ntau rau cov yeeb nkab thiab flanges vuam.
2. Lub peev xwm 2Ton thauj khoom vuam qhov chaw tilting lub kaum sab xis yog 0-90 degree, thiab raws li cov neeg siv khoom thov, nws kuj tuaj yeem yog 0-135 degree.
3. Nrog lub rooj uas muaj txoj kab uas hla 1300 hli, qhov ceev ntawm kev sib hloov yuav yog 0.12-1.2 rpm, qhov ceev ntawm kev sib hloov yog los ntawm kev nyeem ntawv digital thiab kuj tuaj yeem hloov kho tau ntawm lub thawv tswj tes raws li qhov xav tau vuam.
4. Ib qho ko taw pedal hloov khoom siv ua ke los tswj kev tig rau kev vuam phau ntawv qee zaum.
5. Kev pleev xim raws li koj xav tau muaj los ntawm Weldsuccess Ltd.
✧ Cov Lus Qhia Tseem Ceeb
| Qauv | VPE-2 |
| Lub peev xwm tig | siab tshaj plaws 2000kg |
| Lub rooj txoj kab uas hla | 1200 hli |
| Lub cev muaj zog tig | 1.1 kw |
| Kev sib hloov ceev | 0.05-0.5 rpm |
| Lub cev muaj zog tilting | 1.5 kw |
| Kev ceev ntawm kev tig | 0.67 rpm |
| Lub kaum sab xis | 0~90°/ 0~120° degree |
| Qhov deb tshaj plaws ntawm Eccentric | 150 hli |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub ntiajteb txawj nqus | 100 hli |
| Hluav taws xob | 380V ± 10% 50Hz 3 Theem |
| Kev tswj hwm | Kev tswj chaw taws teeb 8m cable |
| Cov kev xaiv | Vuam chuck |
| Rooj kab rov tav | |
| 3 axis hydraulic positioner |
✧ Hom Khoom Siv Khoom seem
1. Txhawm rau tswj qhov ceev ntawm kev sib hloov, lub zog hloov pauv zaus yog Danfoss hom.
2. Lub cev muaj zog tig thiab tilting yog los ntawm Invertek nrog kev pom zoo CE tag nrho.
3. Tswj cov khoom siv hluav taws xob yog los ntawm Schneider.
4. Tag nrho cov khoom seem yog yooj yim los hloov rau tus neeg siv kawg ntawm lawv lub khw hauv zos.
✧ Kev Tswj Xyuas
1. Lub thawv tswj tes nrog kev qhia ceev ceev, Kev Tig Mus Tom Ntej, Kev Tig Rov Qab, Tilting Up, Tilting Down, Teeb Fais Fab thiab Kev Nres Xwm Ceev.
2. Lub txee hluav taws xob tseem ceeb nrog lub hwj chim hloov, Teeb Fais Fab, Tswb, Pib dua cov haujlwm thiab Kev Nres Xwm Ceev.
3. Taw pedal los tswj qhov kev taw qhia tig.
✧ Kev nce qib ntawm kev tsim khoom
WELDSUCCESS ua tus tsim khoom, peb tsim cov vuam positioner los ntawm cov hlau phaj thawj txiav, vuam, kho tshuab, tho qhov, sib dhos, pleev xim thiab kuaj zaum kawg.
Ua li no, peb yuav tswj txhua txoj kev tsim khoom raws li peb qhov kev tswj hwm zoo ISO 9001: 2015. Thiab xyuas kom meej tias peb cov neeg siv khoom yuav tau txais cov khoom zoo.
✧ Cov Haujlwm Yav Dhau Los



