VPE-0.1 Me Me Protable 100kg Positioner
✧ Kev Taw Qhia
Lub tshuab vuam me me uas hnyav 100kg yog ib hom tshuab vuam uas yooj yim nqa tau, nws qhov hnyav kuj sib dua, yog li peb tuaj yeem txav nws yooj yim raws li qhov xav tau vuam. Lub zog vuam kuj tuaj yeem yog 110V, 220V thiab 380V thiab lwm yam.
Qhov ceev ntawm kev tig yog kho tau los ntawm lub pob qhov rooj. Tus neeg ua haujlwm tuaj yeem teeb tsa qhov ceev ntawm kev tig raws li qhov xav tau ntawm kev vuam.
Thaum lub sijhawm vuam tes, qhov kev tig tuaj yeem tswj tau los ntawm lub pob taws pedal. Yooj yim dua rau cov neeg ua haujlwm hloov qhov kev tig.
1.Standard 2 axis iav tilt vuam Positioner yog ib qho yooj yim daws teeb meem rau tilting thiab tig ntawm cov haujlwm pieces.
2. Lub rooj ua haujlwm yuav tig tau (hauv 360 °) lossis tilted (hauv 0 - 90 °) uas cia cov khoom ua haujlwm yuav tsum tau welded ntawm qhov chaw zoo tshaj plaws, thiab kev sib hloov ceev ntawm lub cev muaj zog yog VFD tswj.
✧ Cov Lus Qhia Tseem Ceeb
| Qauv | VPE-0.1 |
| Lub peev xwm tig | siab tshaj 100kg |
| Lub rooj txoj kab uas hla | 400 hli |
| Lub cev muaj zog tig | 0.18 kw |
| Kev sib hloov ceev | 0.4-4 rpm |
| Lub cev muaj zog tilting | Phau Ntawv Qhia |
| Kev ceev ntawm kev tig | Phau Ntawv Qhia |
| Lub kaum sab xis | 0 ~ 90 ° degree |
| Qhov deb tshaj plaws ntawm Eccentric | 50 hli |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub ntiajteb txawj nqus | 50 hli |
| Hluav taws xob | 380V ± 10% 50Hz 3 Theem |
| Kev tswj hwm | Kev tswj chaw taws teeb 8m cable |
| Cov kev xaiv | Vuam chuck |
| Rooj kab rov tav | |
| 3 axis hydraulic positioner |
✧ Hom Khoom Siv Khoom seem
1. Lub tshuab hloov zaus yog los ntawm hom Damfoss.
2. Lub cev muaj zog yog los ntawm Invertek lossis ABB hom.
3. Cov khoom siv hluav taws xob yog Schneider hom.
✧ Kev Tswj Xyuas
1. Lub thawv tswj tes nrog kev qhia ceev ceev, Kev Tig Mus Tom Ntej, Kev Tig Rov Qab, Tilting Up, Tilting Down, Teeb Fais Fab thiab Kev Nres Xwm Ceev.
2. Lub txee hluav taws xob tseem ceeb nrog lub hwj chim hloov, Teeb Fais Fab, Tswb, Pib dua cov haujlwm thiab Kev Nres Xwm Ceev.
3. Taw pedal los tswj qhov kev taw qhia tig.
✧ Kev nce qib ntawm kev tsim khoom
Lub tshuab vuam me me yog rau cov khoom ua haujlwm me me, lub tshuab vuam 100kg nrog kev sib hloov motorized thiab phau ntawv tilting, lub kaw lus tilting nrog ib txhais tes log los kho lub hau ntswj, lub hau ntswj los kho lub iav, yog li ntawd lub tshuab yuav paub txog 0-90 degree tilting kaum sab xis. Txawm tias qhov tilting yog los ntawm phau ntawv log, tab sis nrog tes ntsia hlau thiab iav, nws yooj yim los kho nws.
Weldsuccess tsim cov khoom siv vuam los ntawm cov hlau phaj qub uas yuav thiab CNC txiav. Nrog rau IS0 9001: 2015 Kev Pom Zoo, peb tswj qhov zoo los ntawm txhua qhov kev nce qib ntawm kev tsim khoom.
✧ Cov Haujlwm Yav Dhau Los









