Hnyav Duty 10 Tuj Yeeb Nkab Vuam Positioner Tsis Siv Neeg Nrog Digital Ceev Control Zaub
✧ Kev Taw Qhia
1. Lub luj tshib vuam qhov chaw yog tsim los ntawm cov chaw ua haujlwm tig thiab chav tilting thiab lub kaw lus tswj hluav taws xob.
2. Los ntawm kev tsav tsheb tilting thiab tig, lub luj tshib vuam qhov chaw tuaj yeem ua rau txoj haujlwm-daim ntawm qhov chaw ua haujlwm zoo tagnrho.
3. Kev tig ntawm lub rooj ua haujlwm yog tswj los ntawm kev hloov pauv zaus tsis muaj kauj ruam kom ua tiav qhov ceev vuam zoo tshaj plaws.
4. Siv lub thawv tswj chaw taws teeb kom paub txog kev ua haujlwm ntawm lub rooj ua haujlwm, kuj tseem tuaj yeem txuas nrog cov tshuab ua haujlwm kom paub txog kev sib txuas ua haujlwm.
5. Teem ib sab interface kom paub txog kev sib txuas ua haujlwm nrog tus manipulator thiab dai tshuab vuam tsis siv neeg ua tiav qhov chaw vuam tsis siv neeg.
6. Kev lag luam daim ntawv thov suav nrog lub nkoj siab, metallurgy, hluav taws xob, kev lag luam tshuaj lom neeg, kev kho tshuab thiab hlau qauv.
✧ Cov Lus Qhia Tseem Ceeb
| Qauv | AHVPE-10 |
| Lub peev xwm tig | siab tshaj 10000kg |
| Lub rooj txoj kab uas hla | 2000 hli |
| Qhov siab nruab nrab kho | Los ntawm tes los ntawm bolt / Hydraulic |
| Lub cev muaj zog tig | 3 kw |
| Kev sib hloov ceev | 0.05-0.5 rpm |
| Lub cev muaj zog tilting | 4 kw |
| Kev ceev ntawm kev tig | 0.14rpm |
| Lub kaum sab xis | 0~90°/ 0~120° degree |
| Qhov deb tshaj plaws ntawm Eccentric | 200 hli |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub ntiajteb txawj nqus | 400 hli |
| Hluav taws xob | 380V ± 10% 50Hz 3 Theem |
| Kev tswj hwm | Kev tswj chaw taws teeb 8m cable |
| Xim | Kho kom haum |
| Kev Pov Hwm | 1 xyoo |
| Cov kev xaiv | Vuam chuck |
| Rooj kab rov tav | |
| 3 axis hydraulic positioner |
✧ Hom Khoom Siv Khoom seem
Rau kev lag luam thoob ntiaj teb, Weldsuccess siv txhua lub npe nrov ntawm cov khoom seem kom ntseeg tau tias cov khoom siv vuam siv tau ntev. Txawm tias cov khoom seem tawg tom qab ntau xyoo, tus neeg siv kawg kuj tuaj yeem hloov cov khoom seem tau yooj yim ntawm kev ua lag luam hauv zos.
1. Lub tshuab hloov zaus yog los ntawm hom Damfoss.
2. Lub cev muaj zog yog los ntawm Invertek lossis ABB hom.
3. Cov khoom siv hluav taws xob yog Schneider hom.
✧ Kev Tswj Xyuas
1. Feem ntau lub vuam positioner nrog tes tswj lub thawv thiab ko taw hloov.
2. Ib lub thawv tes, tus neeg ua haujlwm tuaj yeem tswj kev tig mus tom ntej, kev tig rov qab, kev ua haujlwm thaum muaj xwm txheej ceev, thiab tseem muaj qhov tso saib ceev thiab teeb pom kev zoo.
3. Tag nrho cov txee hluav taws xob vuam uas ua los ntawm Weldsuccess Ltd nws tus kheej. Cov khoom siv hluav taws xob tseem ceeb yog los ntawm Schneider.
4. Qee zaum peb tau ua qhov chaw vuam nrog PLC tswj thiab RV gearboxes, uas tuaj yeem ua haujlwm ua ke nrog neeg hlau thiab.
✧ Kev nce qib ntawm kev tsim khoom
WELDSUCCESS ua tus tsim khoom, peb tsim cov vuam rotators los ntawm cov hlau phaj thawj txiav, vuam, kho tshuab, tho qhov, sib dhos, pleev xim thiab kuaj zaum kawg.
Ua li no, peb yuav tswj txhua txoj kev tsim khoom raws li peb qhov kev tswj hwm zoo ISO 9001: 2015. Thiab xyuas kom meej tias peb cov neeg siv khoom yuav tau txais cov khoom zoo.
✧ Cov Haujlwm Yav Dhau Los










