AHVPE-1 Qhov Siab Kho Qhov Chaw Vuam
✧ Kev Taw Qhia
Kev kho qhov siab 2 axis iav tilt vuam Positioner yog ib qho kev daws teeb meem yooj yim rau kev tilting thiab tig ntawm cov khoom ua haujlwm. Nws tuaj yeem kho qhov siab nruab nrab raws li cov khoom ua haujlwm sib txawv.
Lub rooj ua haujlwm tuaj yeem tig tau (hauv 360 °) lossis tilted (hauv 0 - 90 °) uas tso cai rau daim ntawv ua haujlwm kom tau welded ntawm qhov chaw zoo tshaj plaws, thiab qhov ceev ntawm lub cev muaj zog yog VFD tswj.
Thaum peb lub rooj cob qhia ua haujlwm, qee zaum peb muaj cov khoom ua haujlwm loj dua, lub sijhawm no peb yuav xav tau lub tshuab vuam uas muaj qhov siab dua. Tom qab ntawd lub tshuab vuam qhov siab yuav pab tau. Nws tuaj yeem kho qhov siab los ntawm kev siv tes ntsia hlau. Cov neeg siv khoom tuaj yeem kho qhov siab ntawm lub tshuab raws li cov khoom ua haujlwm sib txawv.
Qhov siab kho qhov chaw vuam qhov tseeb muaj 3 axis, ib qho yog rau kev tig nrog qhov ceev kho tau. Ib qho yog rau kev tilting, lub kaum sab xis tuaj yeem yog 0- 135 degree siab tshaj plaws. Lub axis kawg yog rau kev kho qhov siab ntsug.
Thaum lub sijhawm vuam, qhov ceev ntawm lub rooj tig tuaj yeem hloov kho tau, peb tuaj yeem hloov kho qeeb dua lossis sai dua raws li peb xav tau. Qhov kev taw qhia tig kuj tuaj yeem tswj tau los ntawm kev siv ko taw pedal, yooj yim dua rau cov neeg ua haujlwm thaum lub sijhawm vuam.
Peb lub puab tsaig txuas vuam chucks kuj muaj rau ntau lub yeeb nkab txoj kab uas hla, Weldsuccess yuav teeb tsa cov vuam chucks npaj ua ntej xa khoom. Thaum tus neeg siv kawg tau txais cov khoom thauj, tuaj yeem siv nws ncaj qha.
✧ Cov Lus Qhia Tseem Ceeb
| Qauv | AHVPE-1 |
| Lub peev xwm tig | siab tshaj 1000kg |
| Lub rooj txoj kab uas hla | 1000 hli |
| Qhov siab nruab nrab kho | Los ntawm tes los ntawm bolt / Hydraulic |
| Lub cev muaj zog tig | 0.75 kw |
| Kev sib hloov ceev | 0.05-0.5 rpm |
| Lub cev muaj zog tilting | 1.1 kw |
| Kev ceev ntawm kev tig | 0.67 rpm |
| Lub kaum sab xis | 0~90°/ 0~120° degree |
| Qhov deb tshaj plaws ntawm Eccentric | 150 hli |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub ntiajteb txawj nqus | 100 hli |
| Hluav taws xob | 380V ± 10% 50Hz 3 Theem |
| Kev tswj hwm | Kev tswj chaw taws teeb 8m cable |
| Cov kev xaiv | Vuam chuck |
| Rooj kab rov tav | |
| 3 axis hydraulic positioner |
✧ Hom Khoom Siv Khoom seem
Rau kev lag luam thoob ntiaj teb, Weldsuccess siv txhua lub npe nrov ntawm cov khoom seem kom ntseeg tau tias cov khoom siv vuam siv tau ntev. Txawm tias cov khoom seem tawg tom qab ntau xyoo, tus neeg siv kawg kuj tuaj yeem hloov cov khoom seem tau yooj yim ntawm kev ua lag luam hauv zos.
1. Lub tshuab hloov zaus yog los ntawm hom Damfoss.
2. Lub cev muaj zog yog los ntawm Invertek lossis ABB hom.
3. Cov khoom siv hluav taws xob yog Schneider hom.
✧ Kev Tswj Xyuas
1. Feem ntau lub vuam positioner nrog tes tswj lub thawv thiab ko taw hloov.
2. Ib lub thawv tes, tus neeg ua haujlwm tuaj yeem tswj kev tig mus tom ntej, kev tig rov qab, kev ua haujlwm thaum muaj xwm txheej ceev, thiab tseem muaj qhov tso saib ceev thiab teeb pom kev zoo.
3. Tag nrho cov txee hluav taws xob vuam uas ua los ntawm Weldsuccess Ltd nws tus kheej. Cov khoom siv hluav taws xob tseem ceeb yog los ntawm Schneider.
4. Qee zaum peb tau ua qhov chaw vuam nrog PLC tswj thiab RV gearboxes, uas tuaj yeem ua haujlwm ua ke nrog neeg hlau thiab.
✧ Kev nce qib ntawm kev tsim khoom
WELDSUCCESS ua tus tsim khoom, peb tsim cov vuam rotators los ntawm cov hlau phaj thawj txiav, vuam, kho tshuab, tho qhov, sib dhos, pleev xim thiab kuaj zaum kawg.
Ua li no, peb yuav tswj txhua txoj kev tsim khoom raws li peb qhov kev tswj hwm zoo ISO 9001: 2015. Thiab xyuas kom meej tias peb cov neeg siv khoom yuav tau txais cov khoom zoo.
✧ Cov Haujlwm Yav Dhau Los








