20 Tuj Vuam Positioner
✧ Kev Taw Qhia
Lub tshuab vuam 20-tuj yog ib yam khoom siv hnyav siv rau hauv kev vuam kom muab tso thiab tig cov khoom loj thiab hnyav. Nws yog tsim los tuav cov khoom ua haujlwm uas hnyav txog li 20 metric tons, muab kev ruaj khov, kev txav mus los tswj tau, thiab kev tso qhov tseeb thaum lub sijhawm vuam.
Nov yog qee qhov tseem ceeb thiab cov yam ntxwv ntawm 20-tuj vuam positioner:
Lub Peev Xwm Thauj Khoom: Lub tshuab tso chaw muaj peev xwm txhawb nqa thiab tig cov khoom ua haujlwm nrog qhov hnyav tshaj plaws ntawm 20 metric tons. Qhov no ua rau nws tsim nyog rau kev tuav cov khoom loj thiab hnyav, xws li cov hlab ntsha siab, cov tank, thiab cov khoom siv tshuab hnyav.
Kev Tsim Kho Ruaj Khov: Lub tshuab vuam no yog ua los ntawm cov khoom siv hnyav thiab lub thav duab ruaj khov kom ntseeg tau tias muaj kev ruaj khov thiab ua haujlwm tau ntev hauv qab lub nra hnyav ntawm cov khoom ua haujlwm. Qhov no suav nrog cov yam ntxwv xws li lub hauv paus muaj zog, cov kabmob hnyav, thiab cov khoom siv muaj zog siab.
Kev Muaj Peev Xwm Tso Chaw: Lub tshuab tso chaw vuam 20-tuj feem ntau muaj cov yam ntxwv tso chaw siab heev, xws li kev tilting, kev tig, thiab kev hloov qhov siab. Cov kev hloov kho no tso cai rau kev tso chaw zoo tshaj plaws ntawm cov khoom ua haujlwm, ua rau kev vuam zoo thiab raug.
Kev Tswj Kev Tig: Lub tshuab teeb tsa muaj ib lub kaw lus tswj uas tso cai rau cov neeg teb xov tooj kom tswj tau qhov ceev thiab kev coj ntawm qhov workpiece. Qhov no ua kom muaj kev vuam zoo sib xws thiab sib xws thoob plaws hauv cov txheej txheem.
Cov yam ntxwv kev nyab xeeb: Kev nyab xeeb yog qhov tseem ceeb rau cov khoom siv vuam hnyav. Lub tshuab vuam 20-tuj yuav muaj cov yam ntxwv xws li kev tiv thaiv kev thauj khoom ntau dhau, cov txheej txheem nres thaum muaj xwm txheej ceev, thiab kev sib txuas kev nyab xeeb los tiv thaiv tus neeg teb xov tooj thiab cov khoom siv thaum lub sijhawm ua haujlwm.
Lub Hwj Chim Txhim Khu Kev: Nyob ntawm tus qauv tsim tshwj xeeb, lub tshuab vuam 20-tuj yuav raug siv los ntawm hydraulic, hluav taws xob, lossis kev sib xyaw ua ke ntawm cov tshuab los muab lub zog thiab qhov tseeb tsim nyog rau kev tig cov khoom hnyav.
Lub tshuab vuam 20-tuj feem ntau siv rau hauv kev lag luam xws li kev tsim nkoj, kev tsim tshuab hnyav, kev tsim cov hlab siab, thiab cov haujlwm tsim kho loj. Nws ua rau kev vuam zoo thiab meej ntawm cov khoom hnyav, txhim kho kev tsim khoom thiab kev vuam zoo.
✧ Cov Lus Qhia Tseem Ceeb
| Qauv | AHVPE-20 |
| Lub peev xwm tig | siab tshaj plaws 20000kg |
| Lub rooj txoj kab uas hla | 2000 hli |
| Qhov siab nruab nrab kho | Los ntawm tes los ntawm bolt / Hydraulic |
| Lub cev muaj zog tig | 4kw |
| Kev sib hloov ceev | 0.02-0.2 rpm |
| Lub cev muaj zog tilting | 4 kw |
| Kev ceev ntawm kev tig | 0.14rpm |
| Lub kaum sab xis | 0~90°/ 0~120° degree |
| Qhov deb tshaj plaws ntawm Eccentric | 200 hli |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub ntiajteb txawj nqus | 400 hli |
| Hluav taws xob | 380V ± 10% 50Hz 3 Theem |
| Kev tswj hwm | Kev tswj chaw taws teeb 8m cable |
| Xim | Kho kom haum |
| Kev Pov Hwm | 1 xyoo |
| Cov kev xaiv | Vuam chuck |
| Rooj kab rov tav | |
| 3 axis hydraulic positioner |
✧ Hom Khoom Siv Khoom seem
Rau kev lag luam thoob ntiaj teb, Weldsuccess siv txhua lub npe nrov ntawm cov khoom seem kom ntseeg tau tias cov khoom siv vuam siv tau ntev. Txawm tias cov khoom seem tawg tom qab ntau xyoo, tus neeg siv kawg kuj tuaj yeem hloov cov khoom seem tau yooj yim ntawm kev ua lag luam hauv zos.
1. Lub tshuab hloov zaus yog los ntawm hom Damfoss.
2. Lub cev muaj zog yog los ntawm Invertek lossis ABB hom.
3. Cov khoom siv hluav taws xob yog Schneider hom.
✧ Kev Tswj Xyuas
1. Feem ntau lub vuam positioner nrog tes tswj lub thawv thiab ko taw hloov.
2. Ib lub thawv tes, tus neeg ua haujlwm tuaj yeem tswj kev tig mus tom ntej, kev tig rov qab, kev ua haujlwm thaum muaj xwm txheej ceev, thiab tseem muaj qhov tso saib ceev thiab teeb pom kev zoo.
3. Tag nrho cov txee hluav taws xob vuam uas ua los ntawm Weldsuccess Ltd nws tus kheej. Cov khoom siv hluav taws xob tseem ceeb yog los ntawm Schneider.
4. Qee zaum peb tau ua qhov chaw vuam nrog PLC tswj thiab RV gearboxes, uas tuaj yeem ua haujlwm ua ke nrog neeg hlau thiab.
✧ Kev nce qib ntawm kev tsim khoom
WELDSUCCESS ua tus tsim khoom, peb tsim cov vuam rotators los ntawm cov hlau phaj thawj txiav, vuam, kho tshuab, tho qhov, sib dhos, pleev xim thiab kuaj zaum kawg.
Ua li no, peb yuav tswj txhua txoj kev tsim khoom raws li peb qhov kev tswj hwm zoo ISO 9001: 2015. Thiab xyuas kom meej tias peb cov neeg siv khoom yuav tau txais cov khoom zoo.
✧ Cov Haujlwm Yav Dhau Los







