VPE-0.3 phau ntawv Tilting 0-90 Degree Vuam Positioner
✧ Kev Taw Qhia
✧ Cov Lus Qhia Tseem Ceeb
| Qauv | VPE-0.3 |
| Lub peev xwm tig | siab tshaj 300kg |
| Lub rooj txoj kab uas hla | 600 hli |
| Lub cev muaj zog tig | 0.37 kw |
| Kev sib hloov ceev | 0.3-3 rpm |
| Lub cev muaj zog tilting | Phau Ntawv Qhia |
| Kev ceev ntawm kev tig | Phau Ntawv Qhia |
| Lub kaum sab xis | 0~90° |
| Qhov deb tshaj plaws ntawm Eccentric | 50 hli |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub ntiajteb txawj nqus | 50 hli |
| Hluav taws xob | 380V ± 10% 50Hz 3 Theem |
| Kev tswj hwm | Kev tswj chaw taws teeb 8m cable |
| Cov kev xaiv | Vuam chuck |
| Rooj kab rov tav | |
| 3 axis hydraulic positioner |
✧ Hom Khoom Siv Khoom seem
Rau kev lag luam thoob ntiaj teb, Weldsuccess siv txhua lub npe nrov ntawm cov khoom seem kom ntseeg tau tias cov khoom siv vuam siv tau ntev. Txawm tias cov khoom seem tawg tom qab ntau xyoo, tus neeg siv kawg kuj tuaj yeem hloov cov khoom seem tau yooj yim ntawm kev ua lag luam hauv zos.
1. Lub tshuab hloov zaus yog los ntawm hom Damfoss.
2. Lub cev muaj zog yog los ntawm Invertek lossis ABB hom.
3. Cov khoom siv hluav taws xob yog Schneider hom.
✧ Kev Tswj Xyuas
1. Lub thawv tswj tes nrog kev qhia ceev ceev, Kev Tig Mus Tom Ntej, Kev Tig Rov Qab, Tilting Up, Tilting Down, Teeb Fais Fab thiab Kev Nres Xwm Ceev.
2. Lub txee hluav taws xob tseem ceeb nrog lub hwj chim hloov, Teeb Fais Fab, Tswb, Pib dua cov haujlwm thiab Kev Nres Xwm Ceev.
3. Taw pedal los tswj qhov kev taw qhia tig.
✧ Kev nce qib ntawm kev tsim khoom
WELDSUCCESS ua tus tsim khoom, peb tsim cov vuam positioner los ntawm cov hlau phaj thawj txiav, vuam, kho tshuab, tho qhov, sib dhos, pleev xim thiab kuaj zaum kawg.
Ua li no, peb yuav tswj txhua txoj kev tsim khoom raws li peb qhov kev tswj hwm zoo ISO 9001: 2015. Thiab xyuas kom meej tias peb cov neeg siv khoom yuav tau txais cov khoom zoo.
✧ Vim Li Cas Thiaj Xaiv Peb
Txij li xyoo 2006, peb tau dhau ISO 9001: 2015 kev tswj hwm zoo, peb tswj qhov zoo ntawm cov hlau phaj qub. Thaum peb pab neeg muag khoom ua qhov kev txiav txim mus rau pab neeg tsim khoom, tib lub sijhawm yuav xav tau kev tshuaj xyuas zoo ntawm cov hlau phaj qub mus rau cov khoom kawg. Qhov no yuav ua kom peb cov khoom ua tau raws li cov neeg siv khoom xav tau.
Tib lub sijhawm, tag nrho peb cov khoom tau txais kev pom zoo CE los ntawm xyoo 2012, yog li peb tuaj yeem xa tawm mus rau Europeam kev lag luam dawb.
✧ Cov Haujlwm Yav Dhau Los




