L Hom Series Automatic Positioner
✧ Kev Taw Qhia
1.L Hom vuam Positioner yog ib qho kev daws teeb meem yooj yim rau kev tig ntawm cov khoom ua haujlwm.
2. Lub rooj ua haujlwm yuav tig tau (hauv 360 °) thiab sab laug lossis sab xis tig rov qab uas tso cai rau daim ntawv ua haujlwm kom tau welded ntawm qhov chaw zoo tshaj plaws, thiab qhov ceev ntawm lub cev muaj zog yog VFD tswj.
3. Thaum lub sijhawm vuam, peb kuj tuaj yeem kho qhov ceev ntawm kev tig raws li peb xav tau. Qhov ceev ntawm kev tig yuav yog cov zaub digital ntawm lub thawv tswj tes.
4. Raws li qhov sib txawv ntawm txoj kab uas hla ntawm cov yeeb nkab, nws kuj tseem tuaj yeem teeb tsa 3 lub puab tsaig chucks los tuav cov yeeb nkab.
5. Cov cuab yeej kho qhov siab, lub rooj tig kab rov tav, phau ntawv lossis hydraulic 3 axis qhov siab kho qhov siab muaj nyob ntawm Weldsuccess Ltd.
✧ Cov Lus Qhia Tseem Ceeb
| Qauv | L-06 txog L-200 |
| Lub peev xwm tig | Qhov siab tshaj plaws 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T / 15T / 20T |
| Lub rooj txoj kab uas hla | 1000 hli ~ 2000 hli |
| Lub cev muaj zog tig | 0.75 kw ~ 7.5 kw |
| Kev sib hloov ceev | 0.1~1 / 0.05-0.5 rpm |
| Hluav taws xob | 380V ± 10% 50Hz 3 Theem |
| Kev tswj hwm | Kev tswj chaw taws teeb 8m cable |
| Cov kev xaiv | Lub taub hau ntsug |
| 2 axis vuam positioner | |
| 3 axis hydraulic positioner |
✧ Hom Khoom Siv Khoom seem
Weldsuccess siv txhua yam khoom siv nto moo kom ntseeg tau tias cov khoom siv zoo. Tshwj xeeb rau kev lag luam thoob ntiaj teb, peb xyuas kom tus neeg siv kawg tuaj yeem hloov cov khoom seem ntawm lawv lub khw hauv zos yog tias muaj xwm txheej ceev.
1. Lub tshuab VFD zaus hloov pauv peb yuav Schneider lossis Danfoss.
2. Lub tshuab vuam qhov chaw yog los ntawm hom nto moo ABB lossis Invertek.
3. Cov khoom siv hluav taws xob thiab relay yog txhua yam Schneider.
✧ Kev Tswj Xyuas
1.L Hom vuam qhov chaw qee zaum ua haujlwm txuas nrog neeg hlau ua ke. Ua li no, weldsuccess yuav siv RV gearboxes kom ntseeg tau tias ua haujlwm raug.
2. Feem ntau lub tshuab vuam nrog ib lub thawv tswj tes uas nyob deb. Nws tuaj yeem kho qhov ceev ntawm lub tshuab tig, thiab kho qhov kev taw qhia ntawm kev tig, thiab tswj qhov kev taw qhia ntawm lub tshuab vuam.
3. Tag nrho cov kev tswj hwm nrog lub pob E-stop kom paub tseeb tias siv kev nyab xeeb.
✧ Cov Haujlwm Yav Dhau Los
1.L hom positioner ua haujlwm txuas nrog lub tshuab neeg hlau rau kev ua haujlwm tsis siv neeg tag nrho yog qhov system zoo tshaj plaws. Peb tsim lub sytem no rau kev vuam beam excavator.
2. Tsis tas li ntawd, L hom vuam positioner nrog kev tswj hwm sib xws rau txhua qhov kev taw qhia tig thiab pab tus neeg ua haujlwm kom tau txais qhov chaw vuam zoo tshaj plaws.








