Rooj Tig Kab Rov Tav nrog lub kaum sab xis tig teeb tsa ua ntej los ntawm PLC thiab Kov Screen tswj.
✧ Kev Taw Qhia
1. Kab rov tav vuam Positioner yog ib qho yooj yim daws rau kev sib hloov ntawm cov haujlwm ua haujlwm.
2. Lub rooj ua haujlwm yuav tig tau (hauv 360 °) uas cia daim ntawv ua haujlwm yuav tsum tau welded ntawm qhov chaw zoo tshaj plaws, thiab qhov ceev ntawm lub cev muaj zog yog VFD tswj.
3. Thaum lub sijhawm vuam, peb kuj tuaj yeem kho qhov ceev ntawm kev tig raws li peb xav tau. Qhov ceev ntawm kev tig yuav yog cov zaub digital ntawm lub thawv tswj tes.
4. Raws li qhov sib txawv ntawm txoj kab uas hla ntawm cov yeeb nkab, nws kuj tseem tuaj yeem teeb tsa 3 lub puab tsaig chucks los tuav cov yeeb nkab.
5. Cov cuab yeej kho qhov siab, lub rooj tig kab rov tav, phau ntawv lossis hydraulic 3 axis qhov siab kho qhov siab muaj nyob ntawm Weldsuccess Ltd.
✧ Cov Lus Qhia Tseem Ceeb
| Qauv | HB-50 |
| Lub peev xwm tig | 5T Siab Tshaj Plaws |
| Lub rooj txoj kab uas hla | 1000 hli |
| Lub cev muaj zog tig | 3 kw |
| Kev sib hloov ceev | 0.05-0.5 rpm |
| Hluav taws xob | 380V ± 10% 50Hz 3 Theem |
| Kev tswj hwm | Kev tswj chaw taws teeb 8m cable |
| Cov kev xaiv | Lub taub hau ntsug |
| 2 axis vuam positioner | |
| 3 axis hydraulic positioner |
✧ Hom Khoom Siv Khoom seem
Rau kev lag luam thoob ntiaj teb, Weldsuccess siv txhua lub npe nrov ntawm cov khoom seem kom ntseeg tau tias cov khoom siv vuam siv tau ntev. Txawm tias cov khoom seem tawg tom qab ntau xyoo, tus neeg siv kawg kuj tuaj yeem hloov cov khoom seem tau yooj yim ntawm kev ua lag luam hauv zos.
1. Lub tshuab hloov zaus yog los ntawm hom Damfoss.
2. Lub cev muaj zog yog los ntawm Invertek lossis ABB hom.
3. Cov khoom siv hluav taws xob yog Schneider hom.
✧ Kev Tswj Xyuas
1. Lub rooj vuam kab rov tav nrog ib lub thawv tswj tes uas nyob deb kom tswj tau qhov ceev ntawm kev tig, kev tig mus tom ntej, kev tig rov qab, teeb hluav taws xob thiab kev nres thaum muaj xwm ceev.
2. Ntawm lub txee hluav taws xob, tus neeg ua haujlwm tuaj yeem tswj tau lub hwj chim hloov, Teeb Fais Fab, Teeb Meem Tswb, Pib dua cov haujlwm thiab Kev Nres Xwm Ceev.
3. Lub pob taws hloov yog los tswj kev taw qhia tig.
4. Tag nrho cov rooj kab rov tav nrog lub cuab yeej av rau kev sib txuas vuam.
5. Nrog PLC thiab RV reducer los ua haujlwm nrog Robot kuj muaj los ntawm Weldsuccess LTD.
✧ Cov Haujlwm Yav Dhau Los
WELDSUCCESS LTD yog lub tuam txhab tsim khoom qub uas tau txais daim ntawv pov thawj ISO 9001: 2015, tag nrho cov khoom siv tsim los ntawm cov hlau phaj qub txiav, vuam, kho tshuab, tho qhov, sib dhos, pleev xim thiab kuaj zaum kawg. Txhua qhov kev nce qib nrog kev tswj hwm zoo kom ntseeg tau tias txhua tus neeg siv khoom yuav tau txais cov khoom txaus siab.
Kab rov tav vuam rooj ua haujlwm ua ke nrog vuam kem boom rau cladding yog muaj los ntawm Weldsuccess LTD.










