600kg Vuam Positioner
✧ Kev Taw Qhia
Lub tshuab vuam 600kg yog ib yam khoom siv tshwj xeeb uas siv rau hauv kev vuam kom muab tso thiab tig cov khoom ua haujlwm. Nws yog tsim los tuav cov khoom ua haujlwm uas hnyav txog li 600 kilograms (kg) lossis 0.6 metric tons, muab kev ruaj khov thiab tswj kev txav mus los thaum lub sijhawm vuam.
Nov yog qee qhov tseem ceeb thiab cov yam ntxwv ntawm 600kg welding positioner:
Lub Peev Xwm Thauj Khoom: Lub tshuab tso chaw muaj peev xwm txhawb nqa thiab tig cov khoom ua haujlwm nrog qhov hnyav siab tshaj plaws ntawm 600kg. Qhov no ua rau nws tsim nyog rau kev tuav cov khoom ua haujlwm me me mus rau nruab nrab hauv kev siv vuam.
Kev Tswj Kev Tig: Lub tshuab vuam feem ntau muaj lub kaw lus tswj uas tso cai rau cov neeg teb xov tooj tswj qhov ceev thiab kev taw qhia ntawm kev tig. Qhov no ua rau muaj kev tswj hwm qhov chaw thiab kev txav mus los ntawm cov khoom ua haujlwm thaum lub sijhawm vuam.
Kev Kho Tau Qhov Chaw: Lub tshuab kho qhov chaw feem ntau muaj cov kev xaiv kho tau qhov chaw, xws li kev tilting, rotating, thiab kev kho qhov siab. Cov kev kho no tso cai rau qhov chaw zoo tshaj plaws ntawm cov khoom ua haujlwm, ua kom yooj yim nkag mus rau cov pob qij txha weld thiab txhim kho kev ua haujlwm vuam zoo.
Kev Tsim Kho Ruaj Khov: Lub positioner feem ntau yog ua los ntawm cov khoom siv ruaj khov kom ntseeg tau tias muaj kev ruaj khov thiab siv tau ntev thaum lub sijhawm ua haujlwm. Nws yog tsim los muab lub platform ruaj ntseg rau cov txheej txheem vuam, kom ntseeg tau tias cov khoom ua haujlwm tseem ruaj khov thiab sib dhos zoo.
Tsim Qauv Me Me: Lub tshuab vuam 600kg feem ntau yog me me, ua rau nws haum rau cov chaw ua haujlwm me me lossis cov ntawv thov uas qhov chaw tsawg. Nws tsim qauv me me ua rau yooj yim maneuverability thiab kev koom ua ke rau hauv cov teeb tsa vuam uas twb muaj lawm.
Lub tshuab vuam 600kg feem ntau siv rau hauv ntau yam lag luam, suav nrog cov khw muag khoom, kev tsim tsheb, thiab kev vuam me me mus rau nruab nrab. Nws pab ua kom vuam tau raug thiab ua haujlwm tau zoo los ntawm kev tswj qhov chaw thiab kev tig ntawm cov khoom ua haujlwm.
✧ Cov Lus Qhia Tseem Ceeb
| Qauv | HBJ-06 |
| Lub peev xwm tig | siab tshaj 600kg |
| Lub rooj txoj kab uas hla | 1000 hli |
| Lub cev muaj zog tig | 0.75 kw |
| Kev sib hloov ceev | 0.09-0.9 rpm |
| Lub cev muaj zog tilting | 0.75 kw |
| Kev ceev ntawm kev tig | 1.1 rpm |
| Lub kaum sab xis | 0~90°/ 0~120° degree |
| Qhov deb tshaj plaws ntawm Eccentric | 150 hli |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub ntiajteb txawj nqus | 100 hli |
| Hluav taws xob | 380V ± 10% 50Hz 3 Theem |
| Kev tswj hwm | Kev tswj chaw taws teeb 8m cable |
| Cov kev xaiv | Vuam chuck |
| Rooj kab rov tav | |
| 3 axis positioner |
✧ Hom Khoom Siv Khoom seem
Rau kev lag luam thoob ntiaj teb, Weldsuccess siv txhua lub npe nrov ntawm cov khoom seem kom ntseeg tau tias cov khoom siv vuam siv tau ntev. Txawm tias cov khoom seem tawg tom qab ntau xyoo, tus neeg siv kawg kuj tuaj yeem hloov cov khoom seem tau yooj yim ntawm kev ua lag luam hauv zos.
1. Lub tshuab hloov zaus yog los ntawm hom Damfoss.
2. Lub cev muaj zog yog los ntawm Invertek lossis ABB hom.
3. Cov khoom siv hluav taws xob yog Schneider hom.
✧ Kev Tswj Xyuas
1. Lub thawv tswj tes nrog kev qhia ceev ceev, Kev Tig Mus Tom Ntej, Kev Tig Rov Qab, Tilting Up, Tilting Down, Teeb Fais Fab thiab Kev Nres Xwm Ceev.
2. Lub txee hluav taws xob tseem ceeb nrog lub hwj chim hloov, Teeb Fais Fab, Tswb, Pib dua cov haujlwm thiab Kev Nres Xwm Ceev.
3. Taw pedal los tswj qhov kev taw qhia tig.
✧ Kev nce qib ntawm kev tsim khoom
WELDSUCCESS ua tus tsim khoom, peb tsim cov vuam positioner los ntawm cov hlau phaj thawj txiav, vuam, kho tshuab, tho qhov, sib dhos, pleev xim thiab kuaj zaum kawg.
Ua li no, peb yuav tswj txhua txoj kev tsim khoom raws li peb qhov kev tswj hwm zoo ISO 9001: 2015. Thiab xyuas kom meej tias peb cov neeg siv khoom yuav tau txais cov khoom zoo.
✧ Cov Haujlwm Yav Dhau Los




