100kg thiab 1000kg Vuam Positioner
✧ Kev Taw Qhia
100kg vuam positioner yog ib lub cuab yeej siv rau hauv kev vuam ua haujlwm kom tso thiab tig cov khoom ua haujlwm uas hnyav txog li 100 kilograms.
1000kg vuam positioner yog ib lub cuab yeej siv rau hauv kev ua haujlwm vuam kom tso thiab tig cov khoom ua haujlwm uas hnyav txog li 1-t0n (1,000 kilograms).
Siv lub tshuab vuam uas muaj peev xwm li no ua rau kev vuam ua haujlwm tau zoo dua thiab raug dua. Nws muab lub platform ruaj khov rau kev tso qhov chaw ua haujlwm, ua rau cov neeg vuam ua haujlwm los ntawm ntau lub kaum sab xis thiab ua tiav qhov zoo ntawm kev vuam.
✧ Cov Lus Qhia Tseem Ceeb
| Qauv | VPE-1 |
| Lub peev xwm tig | siab tshaj 1000kg |
| Lub rooj txoj kab uas hla | 1000 hli |
| Lub cev muaj zog tig | 0.75 kw |
| Kev sib hloov ceev | 0.05-0.5 rpm |
| Lub cev muaj zog tilting | 1.1 kw |
| Kev ceev ntawm kev tig | 0.67 rpm |
| Lub kaum sab xis | 0~90°/ 0~120° degree |
| Qhov deb tshaj plaws ntawm Eccentric | 150 hli |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub ntiajteb txawj nqus | 100 hli |
| Hluav taws xob | 380V ± 10% 50Hz 3 Theem |
| Kev tswj hwm | Kev tswj chaw taws teeb 8m cable |
| Cov kev xaiv | Vuam chuck |
| Rooj kab rov tav | |
| 3 axis hydraulic positioner |
✧ Hom Khoom Siv Khoom seem
Rau kev lag luam thoob ntiaj teb, Weldsuccess siv txhua lub npe nrov ntawm cov khoom seem kom ntseeg tau tias cov khoom siv vuam siv tau ntev. Txawm tias cov khoom seem tawg tom qab ntau xyoo, tus neeg siv kawg kuj tuaj yeem hloov cov khoom seem tau yooj yim ntawm kev ua lag luam hauv zos.
1. Lub tshuab hloov zaus yog los ntawm hom Damfoss.
2. Lub cev muaj zog yog los ntawm Invertek lossis ABB hom.
3. Cov khoom siv hluav taws xob yog Schneider hom.
✧ Kev Tswj Xyuas
1. Lub thawv tswj tes nrog kev qhia ceev ceev, Kev Tig Mus Tom Ntej, Kev Tig Rov Qab, Tilting Up, Tilting Down, Teeb Fais Fab thiab Kev Nres Xwm Ceev.
2. Lub txee hluav taws xob tseem ceeb nrog lub hwj chim hloov, Teeb Fais Fab, Tswb, Pib dua cov haujlwm thiab Kev Nres Xwm Ceev.
3. Taw pedal los tswj qhov kev taw qhia tig.
✧ Kev nce qib ntawm kev tsim khoom
WELDSUCCESS ua tus tsim khoom, peb tsim cov vuam positioner los ntawm cov hlau phaj thawj txiav, vuam, kho tshuab, tho qhov, sib dhos, pleev xim thiab kuaj zaum kawg.
Ua li no, peb yuav tswj txhua txoj kev tsim khoom raws li peb qhov kev tswj hwm zoo ISO 9001: 2015. Thiab xyuas kom meej tias peb cov neeg siv khoom yuav tau txais cov khoom zoo.
✧ Cov Haujlwm Yav Dhau Los





