EHVPE-2 Txheem 3 Axis Vuam Positioner
✧ Kev Taw Qhia
Lub tshuab hydraulic welding positioner yog ib lub cuab yeej uas siv lub tshuab hydraulic los tso thiab tig cov khoom ua haujlwm thaum lub sijhawm vuam. Nws muaj cov haujlwm hydraulic lifting thiab rotation, muab kev txhawb nqa cov khoom ua haujlwm ruaj khov thiab tswj kev tig kom yooj yim vuam.
Nov yog cov yam ntxwv tseem ceeb thiab cov yam ntxwv ntawm lub tshuab hydraulic welding positioner:
- Kev Ua Haujlwm Hydraulic Lifting: Lub tshuab hydraulic welding positioner siv lub kaw lus hydraulic, uas siv cov thooj voos kheej kheej hydraulic lossis cov hydraulic jacks los tsa thiab kho qhov siab ntawm cov khoom ua haujlwm. Qhov no tso cai rau kev yooj yim tso cov khoom ua haujlwm ntawm qhov siab vuam xav tau.
- Kev Ua Haujlwm Tig: Lub cuab yeej tso cai rau kev tswj hwm kev tig ntawm cov khoom ua haujlwm. Qhov ceev thiab kev taw qhia ntawm kev tig tuaj yeem hloov kho kom ua tau raws li qhov xav tau tshwj xeeb ntawm kev vuam.
- Lub Tshuab Clamping: Feem ntau, lub tshuab positioner muaj lub tshuab clamping los tuav lub workpiece kom ruaj khov thaum lub sijhawm vuam. Qhov no ua kom muaj kev ruaj khov thiab tiv thaiv kev txav mus los lossis kev plam thaum lub sijhawm tig.
- Kev Kho Tau Qhov Chaw: Cov cuab yeej hydraulic welding positioners feem ntau muaj cov yam ntxwv kho tau xws li qaij, qhov siab, thiab kev sib dhos ntawm lub axis tig. Cov kev kho no ua rau muaj kev tso qhov chaw ntawm cov khoom ua haujlwm kom raug, muab cov ces kaum vuam zoo tshaj plaws thiab nkag tau yooj yim.
- Kev Tswj Xyuas: Qee cov chaw teeb tsa muaj lub kaw lus tswj hwm uas tso cai rau cov neeg teb xov tooj kho qhov hydraulic lifting, kev sib hloov ceev, thiab lwm yam kev teeb tsa. Qhov no muab kev tswj hwm thiab kev hloov kho kom raug thaum lub sijhawm vuam.
Cov cuab yeej vuam hydraulic siv dav hauv ntau yam kev siv vuam, suav nrog kev tsim khoom, kev tsim nkoj, kev tsim hlau, thiab kev vuam yeeb nkab. Lawv tsim nyog rau kev vuam cov khoom me me mus rau nruab nrab thiab tuaj yeem txhim kho kev vuam zoo thiab zoo.
✧ Cov Lus Qhia Tseem Ceeb
| Qauv | EHVPE-2 |
| Lub peev xwm tig | siab tshaj plaws 2000kg |
| Lub rooj txoj kab uas hla | 1000 hli |
| Qhov siab nruab nrab kho | Los ntawm tes los ntawm bolt / Hydraulic |
| Lub cev muaj zog tig | 1.8 kw |
| Kev ceev ntawm kev tig | 0.67 rpm |
| Lub kaum sab xis | 0~90°/ 0~120° degree |
| Qhov deb tshaj plaws ntawm Eccentric | 150 hli |
| Qhov siab tshaj plaws ntawm lub ntiajteb txawj nqus | 100 hli |
| Hluav taws xob | 380V ± 10% 50Hz 3 Theem |
| Kev tswj hwm | Kev tswj chaw taws teeb 8m cable |
| Cov kev xaiv | Vuam chuck |
| Rooj kab rov tav | |
| 3 axis hydraulic positioner |
✧ Hom Khoom Siv Khoom seem
Lub tshuab hydraulic welding positioner nrog ib lub thawv tswj tes thiab tag nrho cov khoom seem yog hom nto moo, txhua tus neeg siv kawg tuaj yeem hloov lawv ntawm lawv lub khw hauv zos yog tias muaj kev sib tsoo tawg.
1. Lub tshuab hloov zaus yog los ntawm hom Damfoss.
2. Lub cev muaj zog yog los ntawm Invertek lossis ABB hom.
3. Cov khoom siv hluav taws xob yog Schneider hom.
✧ Kev Tswj Xyuas
1. Lub thawv tswj tes nrog kev sib hloov ceev, Pem Hauv Ntej, Rov Qab, Teeb Fais Fab thiab Kev Nres Xwm Ceev.
2. Lub txee hluav taws xob tseem ceeb nrog lub hwj chim hloov, Teeb Fais Fab, Tswb, Pib dua cov haujlwm thiab Kev Nres Xwm Ceev.
3. Taw pedal los tswj qhov kev taw qhia tig.
4. Lub thawv tswj tes wireless muaj yog tias xav tau.
✧ Cov Haujlwm Yav Dhau Los
WELDSUCCESS ua tus tsim khoom, peb tsim cov vuam positioner los ntawm cov hlau phaj thawj txiav, vuam, kho tshuab, tho qhov, sib dhos, pleev xim thiab kuaj zaum kawg.
Ua li no, peb yuav tswj txhua txoj kev tsim khoom raws li peb qhov kev tswj hwm zoo ISO 9001: 2015. Thiab xyuas kom meej tias peb cov neeg siv khoom yuav tau txais cov khoom zoo.









